Köpek Maması - Kedi Maması ve Pet Shop Markaları En Ucuz Burada
Köpek Maması - Kedi Maması ve Pet Shop Markaları En Ucuz Burada

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Köpek Zincirleri

Köpekler, doğaları gereği oldukça hareketli canlılardır. Bu evcil hayvanları bahçesinde ya da evinde beslemek isteyen kişilerin bilmesi ve uygulaması gereken belirli başlı kurallar bulunmaktadır. Bilinmesi gereken şeylerin başında ise köpek zincirleri ve bunların doğru kullanımı gelmektedir.
 
Evinde veya bahçesinde köpek besleyen kişilerin belirli zamanlarda hayvanlarını gezdirmeleri gerekmektedir. Ancak köpekler gezdirilirken kimi zaman ani hareket ederler ve sahiplerini oldukça zor durumda bırakırlar. Böyle bir şeyin olmasını engellemek için köpek tasma zincirleri kullanılmalarıdır.
 
Köpek tasma zincirleri pek çok çeşitte hazırlanarak hayvan severlerin beğenisine sunulmuştur. Hayvan sahipleri de köpeklerine en uygun olacak tasmaları seçmektedirler. Her köpek türü için kullanılabilecek olan zincir türü farklıdır. Örneğin kalın zincirin kullanılması gereken köpek türlerinde ince zincirin kullanılması durumunda alınmış olan bu zincir asla işe yaramayacaktır.
 

Köpek Tasma Zincirlerinin Seçimi

Köpekler için alınacak olan zincirlerin, köpeklerin güvenliği için satın alındığı unutulmamalıdır. Sadece dış görünüşü güzel diye alınacak olan zincirler kesinlikle istenilen verimi köpek sahiplerine vermeyecektir.
 
Köpek tasma zincirleri satın alınırken köpek ile birlikte sahibinin de düşünülmesi ve ona göre satın alınması gerekmektedir. Zincirin tutma yeri sağlam olmadığı takdirde özellikle bazı köpek türlerine sahip insanlar, evcil hayvanlarını zapt etmekte oldukça zorlanmaya başlayacaktır.
 
Kaliteli malzemelerden yapılmış olan köpek tasmaları ve zincirleri sayesinde hem köpek hem de sahibi hiçbir sorun yaşamadan günlerinin tadını çıkaracaklardır. 
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
  • Sayfa :
  • 1
%28
Dr.Sacchi Soft Tutmalı Zincirli Gezdirme
15mmx150cm
25,00 TL
KDV Dahil 18,00 TL
Aynı Gün Kargo İndirimli Ürün
İncele
Bu kategoride toplam 1 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1
​     Peşin Fiyatına 3 Taksit             Peşin Fiyatına 3 Taksit                     Peşin Fiyatına 3 Taksit                      Peşin Fiyatına 3 Taksit                        Peşin Fiyatına 3 Taksit                  Peşin Fiyatına 3 Taksit 
 

E-Bülten Aboneliği

Özel tekliflerimizden ve yeni ürünlerimizden
haberdar olmak için e-mail adresinizi ekleyin.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin
  
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.